KinoFFi NFTd
Uudis
Päevatoimetaja

KinoFF on saanud esimeseks festivaliks, kus osaluse tõendamiseks kasutatakse mitteasendavat vara (NFT). Koostöös ettevõttega ZenFrogs Lab on festivalitiim loonud NFT-de piiratud kollektsiooni spetsiaalselt KinoFFi jaoks. Need NFT-d tõendavad sinu kohalolekut festivalil.

Lisaks annavad need NFTd ligipääsu kauaoodatud Web3 konverentsile Narvas, mis leiab aset juba detsembris. Tegemist on suurima Web3-teemalise sündmusega Euroopa piiril, mida saab nimetada ka innovatsiooni ja vabaduse sümboliks. W3N Blockchain toob kokku üle 300 ettevõtja, Web3- ja tehnoloogiavaldkonna entusiasti, NFT ja idufirmade looja – nad kõik esindavad 3 miljard USA dollarit väärt tööstust!

Üle 30 eksperdi USAst, Lõuna-Koreast, Prantsusmaalt, Hollandist, Soomest, Eestist ja mujalt võtavad üritusel sõna. Teemadeks on plokiahelad, virtuaalmängude tulevik, virtuaalkogukonnad, krüptovaluuta ja NFT seaduslikud aspektid. Arutatakse ka seda, kuidas Web3 projektid saavad lahendada keskkonnaprobleeme.
Külasta ürituse kodulehte https://w3n.ee ja kasuta koodi KINOFF22, et saada oma NFT-pääse!

KinoFFi mitteasendav vara ehk NFT

Iga festivali toimumispaiga - Kohtla-Järve, Jõhvi ja Narva - jaoks on oma NFT. Lisaks on loodud eriline NFT, mida kingiti Eesti kultuurimister Piret Hartmanile.

KinoFF_NFT_1

Kohtla-Järve
KinoFF_NFT_2
Jõhvi
KinoFF_NFT_3
Narva
KinoFF_NFT_special
Unique (Eriline)

Kuidas oma NFT-d saada?

  1. Laadi alla rakendus MyIconWallet (Android / iOS)
  2. Ava rakendus ja vali Create New Wallet (Loo uus rahakott)
  3. Loo endale ligipääsukood/pin-kood (ja jäta see meelde!)
  4. Anna oma rahakotile nimi (nt. Dima)
  5. Loo endale parool ja jäta see meelde. Laadi alla fail Keystore File (mis annab sulle ligipääsu rahakotile – hoia see turvalises kohas ja ära jaga teistega)
  6. Tehtud! Nüüd on sul olemas ICX Wallet rahakott.

Edasi

  1. Vajuta rahakoti numbrile ülemises vasakus nurgas (algusega „hx…”) ja kopeeri siia vormi
  2. Täida vorm ja oota kuni me saadame sulle NFT-d
  3. NFT-de olemasolu saab kontrollida kodulehel https://craft.network/user/hx… (ära unusta “hx…” asemel panna oma rahakoti number).

Et siseneda Craft.Network ehk sinu NFT-kontosse, tuleb MyIconWallet äpis leida nupp Browser, vajutada Craft ja ühendada sinna oma rahakott.

Kuidas edasi?

Tule W3N Blockchain üritusele Narvas, mis toimub 9.detsembril algusega kell 17:00 ja 10.detsembril algusega kell 10:00. Meie toredad vabatahtlikud aitavad sul oma rahakotti seadistada ning esinejad viivad sind maailmamuutvate innovatiivsete tehnoloogiate, digiloomingu, mängude, plokiahelate, NFT-de ja krüptovaluuta maailma.

Külasta ürituse kodulehte https://w3n.ee ja kasuta koodi KINOFF22, et saada oma NFT-pääse! „Web3 ja selle mõju tavainimestele – rohkem iseseisvust ja kontrolli oma andmete üle – on suurepärane vabaduse sümbol. Tänapäevases globaalses kliimas saavad vaid mõned seda endale võimaldada”, - ütleb ürituse peakorraldaja Alexander Bitškov.