Kinofestivali KINOFF avamine filmiga "Sillad Liverpooli"
Uudis
Päevatoimetaja

Viienda, juubelihõngulise KinoFF filmifestivali ametlik avamine toimub 10. novembril kell 19:00 Narva Geneva kontserdisaalis.

Külalisi ootab nagu ikka pidulik meeleolu, kaunid kleidid ja ülikonnad, punane vaip, millest iga külaline üle kõnnib, eriline saali kaunistus, fotograafid, filmisõbrad ja külalised Ida-Virumaalt ja Tallinnast.

Festival algab režissöör Mihhail Valtfogeli ja filmi peategelase, Narvast pärit ja Eurovisioon 2023 osaleja Alika Milova loomingulise kohtumisega.

PILETID

Linna valik maailma esilinastusele dokumentaalfilmile "Sillad Liverpooli" ei ole juhuslik - just linn, keskkond on kujundanud Alikat kui autorit ja esinejat. Filmis näevad vaatajad ainulaadseid kaadreid väikesest Alikast, tema vanematest, esimestest esinemistest. Sukelduvad Eurovisiooni kõige kuulsama muusikakonkursi telgitagustesse ja saavad teada, kuidas noor lauljanna valmistus esinemiseks.

Film "Sillad Liverpooli" on ajatunnistus, lugu sellest, kuidas täituvad lapsepõlve unistused ja kui palju samme on vaja teha, et jõuda eduni.

Filmist: Eurovisioon 2023. aastal oli Eesti lauljatar Alika Milova esialgu autsaiderite hulgas, kuid lõpuks sai temast žürii ja vaatajate lemmik. Kuidas täita oma unistus 20-aastaselt, võita kriitikud ning mida varjab endas Euroopa kõige kõlavam muusikavõistlus, saate rohkem teada Mihhail Valtfogeli filmist "Sillad Liverpooli".

F_5_Bridges_to_Liverpool