KINOFFi filmiklubi teisel kohtumisel vaatame "Kesköiset kauboid"
Uudis
Pöffihunt
  1. oktoobril kell 18.00 toimub Kinoffi filmiklubi teine kohtumine. Narva loomeinkubaatorisse OBJEKT on oodatud kõik huvilised, kes soovivad nautida ehtsat filmiklassikat hubases õhkkonnas ja arutada seda filmieksperdiga.

Teise seansi jaoks valiti 1969. aastal valminud John Schlesingeri draama „Kesköine kauboi“ (Midnight Cowboy). Film on pälvinud Oscari auhindu kolmes kategoorias – parim film, parim režissöör ja parim stsenaarium. Ameerika Filminstituut on lisanud selle Ameerika filminduse parima 100 töö hulka. Linateos kuulub ka Kongressi raamatukogu rahvusregistreisse (38. koht).

Linastus toimub koostöös Narva American Space’ga. Filmi näidatakse inglise keeles venekeelsete subtiitritega.

KinoFFi uue filmiklubi eestvedajaks on Raadio 4 ja ETV+ saatejuht Mihhail Komaško, kes on varasemalt õppinud filmidramaturgiat ja kunstiajalugu.

Kohtumised toimuvad üle nädala neljapäeviti. Seanssidele järgneb arutelu, mille eesmärgiks on sügavam arusaam filmist, selle loomise taustast ja ajastust.

Osalemine on tasuta. Loomeinkubaator on liitunud tarbijamärgisega “Siin on turvaline” ja palub üritusele tulles esitada COVID-tõendit.

Klubi esimesel kohtumisel esitleti filmi “Päikeseloojangu puiestee”.

Registreeru kohtumisele:
https://forms.gle/dLdCM8oV219ZD5f69