KinoFFi filmiklubi kolmandal kohtumisel näidatakse Itaalia draamat
Uudis
Pöffihunt

Kinoffi filmiklubi kolmas kohtumine toimub 21. oktoobril kell 18.00. Narva loomeinkubaatorisse OBJEKT on oodatud kõik huvilised, kes soovivad nautida ehtsat filmiklassikat hubases õhkkonnas ja arutada seda filmieksperdiga.

Kolmanda seansi jaoks valiti 1948. aastal valminud Itaalia draama „Jalgrattavargad“ (rež. Vittorio De Sica). Film on pälvinud parima võõrkeelse filmi Oscari ja Kuldgloobuse parima filmi eest.

Sõjajärgne Rooma, pikemat aega töötu olnud Antonio on ülimalt õnnelik – sai lõpuks töökoha. Kuid kohe esimesel tööpäeval varastatakse tema jalgrattas, ilma milleta ei suuda tema tööülesandeid täita! Oma väikse poja Brunoga püüab tema leida sellest hiiglaslikust linnast oma jalgrattast, millest sõltub tema perekonna elu.

Filmi näidatakse inglise keeles venekeelsete subtiitritega.

KinoFFi uue filmiklubi eestvedajaks on Raadio 4 ja ETV+ saatejuht Mihhail Komaško, kes on varasemalt õppinud filmidramaturgiat ja kunstiajalugu.

Kohtumised toimuvad üle nädala neljapäeviti. Seanssidele järgneb arutelu, mille eesmärgiks on sügavam arusaam filmist, selle loomise taustast ja ajastust.

Osalemine on tasuta. Loomeinkubaator on liitunud tarbijamärgisega “Siin on turvaline” ja palub üritusele tulles esitada COVID-tõendit.

Klubi kahel esimesel kohtumisel esitleti Ameerika filme “Päikeseloojangu puiestee” ja "Kesköine kauboi".

REGISTREERU