KinoFF 2023 filmifestivali avafilm – "Sillad Liverpooli"

KinoFF filmifestivali ametlik avamine toimub 10. novembril kell 19:00 Zeneva Kontserdimajas (Narva), kus filmi peategelane Alika Milova räägib sellest, kui oluline on iseendasse uskuda ja järgida oma lapsepõlveunistusi.

Eurovisioon 2023. aastal oli Eesti lauljatar Alika Milova esialgu autsaiderite hulgas, kuid lõpuks sai temast žürii ja vaatajate lemmik. Kuidas täita oma unistus 20-aastaselt, võita kriitikud ning mida varjab endas Euroopa kõige kõlavam muusikavõistlus, saate rohkem teada Mihhail Valtfogeli filmist "Sillad Liverpooli".

OSTA PILET

F_5_Bridges_to_Liverpool

Eurovisioon 2023:
Eurovisioon ei ole ainult värvikas pop-show, mida jälgime igal aastal. See on ka võimalus andekatel muusikutel end näidata ja astuda suurele muusikamaailma areenile. Just see juhtus 20-aastase Alika Milovaga, kes esindas Eestit. Eurovisioon oli tema lapsepõlveunistus - ja ta mitte ainult ei jõudnud võistlusele, vaid ületas seal ka kõik ootused.

Kes on Alika Milova:
Alika Milova sündis Narvas ja elab praegu Tallinnas. Ta osales muusikavõistlustel juba varasest east alates, kuid Eurovisioon on alati olnud tema elus eriline koht. Lauluga Bridges (mille ta ise kirjutas) jõudis lauljatar finaali ja pikka aega oli ennustajate seas lõppvõistluse kõige tagasihoidlikumate osalejate hulgas. Kuid tema talent ja energia suutsid žürii ja vaatajate südamed sulatada.

F_9_Bridges_to_Liverpool

Filmi loomine:
Filmirežissöör Mihhail Valtfogel tutvus Alika Milovaga, kui ta oli kõigest 14 aastane. Mihhail oli Alika esimese muusikavideo produtsent ning nad olid teinud koostööd mitmes projektis, seega oli tal lihtne saada eksklusiivseid kaadreid lauljatari muusikukarjääri suursündmusest.

Miks seda vaadata tasub:
Alika lugu on tõeline inspiratsiooniallikas kõigile, kes tegelevad loometööga. Tavaline tüdruk Narvast suutis saada üheks eredamaks Eurovisiooni osalejaks. Teda ei heidutanud ei pessimistlikud ennustused ega kriitikud. Lisaks annab film ainulaadse võimaluse sukelduda Eurovisiooni telgitagustesse ja näha seda, mis tavaliselt jääb kaamera taga varju.

F_8_Bridges_to_Liverpool

Filmi loojad
Voogedastusplatvorm Votvot esitleb
Tootmine: Mediaframe OÜ
Režissöör, produtsent, stsenarist: Mihhail Valtfogel
Peaprodutsent: Jevgeni Erlich

F_7_Bridges_to_Liverpool