De Structura

25.novembril
korraldab De Structura huvikaitsejuht Frederik Klanberg koos projekti osalejate Dasha Briani ja Anastasia Matskevitchiga seminari teemal "Noorte osalemine kunsti- ja kultuurisektoris". Nad keskenduvad filmikunstile ja selle võimele arendada sotsiaalset ja poliitilist aktivismi.

Kestus: 2 tundi.
Formaat: töötuba

26.novembril
esitleb De Structura meeskonnaliige Kateryna Lipovka koos “Improper Walls” projektipartnerite (Viin, Austria) Alejandra Torresi, Urte Speyrokaite ja Justyna Speyrokaitega töötuba "Despite everything, imagine.”. Töötoas tutvume näidetega strateegiatest, mida kunstnikud, kunstiruumid ja kultuuriasutused maailmas kasutavad. Samuti tutvustatakse, kuidas kunsti- ja kultuuritegevus võib aidata kaasa sotsiaalselt aktiivsema ühiskonna loomisele.

Improper Walls on multidistsiplinaarne kultuuridevaheline kunstiplatvorm, mis asutati 2014. aastal kunstikollektiivina, mille eesmärk on kunsti uuesti mõtestada.

Kestus: 2 tundi.

27.novembril
viib De Structura asutaja Anastasia Lvova koos projektimeeskonnaga läbi kunstilise mõtlemise töötoa. Interaktiivses töötoas räägitakse sellest, mida tähendab kunstnikuna mõtlemine. Tutvume erinevate tehnikatega, mida kunstnikud oma loomingulises protsessis kasutavad ja arutame, mis vahe on kunstilisel ja disainimõtlemisel ning kuidas kunstiline mõtlemine võib aidata kaasa innovatsioonile.

Kestus: 3 tundi.

KinoFF_DS_Gerassimov_Public_Event
Foto: Jeroen Blom, Lukas Ischlstöger, Candice Telouk, Elena Ignatiadou, Ola Kowalewska, Eike Plhak ja Dohyun Kang (Dkang-photos)

De Structura